Szanowni Państwo! Nauczyciele i Rodzice!

W porozumieniu z Sanepidem Chojnice oraz Wydziałem Oświaty informuję,  że uczniowie klas:

6d, 7a, 7c, 7d, 8c

zostali objęci nadzorem epidemiologicznym od 19.10.2020 do 23.10.2020.

W związku ze stwierdzeniem u nauczyciela pozytywnego wynikuna obecność koronawirusa  SARS-CoV-2 poinformowano organ prowadzący szkołę oraz organ nadzoru pedagogicznego i w porozumieniu z Sanepidem Chojnice zdecydowano o nauczaniu zdalnym dla klas, w której uczył  nauczyciel.

Nauczyciel przebywa na zwolnieniu lekarskim.

Sanepid o dalszych  krokach dotyczących funkcjonowania szkoły będzie nas informował na bieżąco, a my za pomocą dziennika elektronicznego oraz strony internetowej. Na ten moment szkoła funkcjonuje z wyłączeniem pięciu klas.

Proszę nie sugerować się informacjami z mediów!

Dozór epidemiologiczny – uczniowie pozostają w domach, szkoła prowadzi nauczanie zdalne, Rodzice pracują, rodzeństwo chodzi do szkoły (ewentualnie rodzice decydują o pozostawieniu w domu  rodzeństwa dzieci objętych nadzorem).

Uczniowie bez niezbędnej!!! konieczności!!! NIE opuszczają domu, mieszkania.

Wszyscy  – uczniowie, rodzice, nauczyciele kontrolują swój stan zdrowia, mierzą dwa razy dziennie temperaturę.

Proszę dbać o siebie! Życzę zdrowia – Ewa Modrzejewska