Świąteczne życzenia od 2d

Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice,

nadchodzi czas rodzinnych spotkań, wspólnego muzykowania i obdarowywania się prezentami. W tym roku będzie bardziej kameralny i inny niż kiedykolwiek. Za nami tygodnie zdalnej nauki, nieco odmiennej, bardziej skomplikowanej, ale mam nadzieję, owocnej. Starajmy się w tej sytuacji dostrzec pozytywne strony. Możliwość towarzyszenia dzieciom w ich sukcesach edukacyjnych i obserwacji procesu kształtowania ważnych umiejętności. Nowoczesna technologia wkroczyła do domów i z nami zostanie. Musimy się jej cierpliwie uczyć i wykorzystywać w nauce, pracy i życiu codziennym. Bądźmy dla siebie życzliwi, okazujmy troskę i wyrozumiałość. Życzę Wam dużo zdrowia, samych pozytywnych myśli, dobrej energii i mnóstwa ciepłych słów, którymi można ogrzać siebie nawzajem.

Klasa 2d prezentuje życzenia świąteczno-noworoczne i magiczne gwiazdy dla najbliższych.

Wychowawczyni klasy 2d,  Urszula Michalik