Grono pedagogiczne

GRONO PEDAGOGICZNE

Nauczyciele szkoły według specjalności

 

Nauczyciele języka polskiego:                                                        

mgr Grażyna Czapiewska

mgr Beata Klunder

mgr Aleksandra Małecka

mgr Aleksandra Falkowska  

mgr Maria Michalak - Kimel 

mgr Magdalena Skrzyńska 

mgr Marta Szczukowska 

 

Nauczyciele języka angielskiego:

mgr Klaudia Grabowska

mgr Ewa Kałaczyńska

mgr Anna Kłodzińska

mgr Marcelina Pestka

mgr Anna Bajerowska 

mgr  Małgorzata Delikta 

mgr Marta Kujawska 

Bernadeta Kak

mgr Anna Redzimska

 

Nauczyciele języka niemieckiego:

mgr Paulina Zimorska 

mgr Dorota Fojut 

mgr Anna Kaminska 

mgr Karolina Kowalska 

 

Nauczyciele historii, wos

mgr Arkadiusz Gierszewski

mgr  Piotr Dyląg 

mgr Natalia Witkowska

 

Nauczyciele matematyki:

mgr Justyna Kozakiewicz

mgr Lucyna Łupaczewska

mgr Gabriela Peda

mgr Hanna Adamowicz 

mgr Beata Fortuńska 

mgr Kamila Remus 

 

Nauczyciele fizyki:

mgr Marlena Steinke 

mgr Kamila Remus 

 

Nauczyciele przyrody:

mgr Ewa Jóźwiak

 

Nauczyciele geografii:

mgr Bożena Rekowska 

mgr Mirosława Fedde

 

Nauczyciele biologii, chemii, wdż:

Arleta Bloch

mgr Hanna Grabuszyńska 

mgr Mirosława Fedde

mgr Aleksandra Szczepańska

 

 Nauczyciele zajęć komputerowych, informatyki:

mgr Zenon Graszek

mgr Kamila Lemańczyk

mgr Wojciech Lewiński 

mgr Elżbieta Weltrowska 

 

Nauczyciele techniki:

mgr Kamila Lemańczyk

mgr Małgorzata Bratz - Ciemińska 

mgr Anna Kamińska

mgr Mirosława Węsierska - Karasiewicz

 

Nauczyciele muzyki:

mgr Michał Leszczyński

mgr Mirosława Węsierska - Karasiewicz 

 

Nauczyciel plastyki:

mgr Małgorzata Bratz - Ciemińska 

 

Nauczyciele wychowania fizycznego:

mgr Magdalena Bielawa

mgr Adam Błaszczak

mgr Oleg Granowski

mgr Marek Szank

mgr Magdalena Tyborska

mgr  Marcin Dobek 

mgr Adam Janikowski 

mgr Krzysztof Nyks  

mgr Lucyna Rutkowska 

mgr Tomasz Skrzyński 

mgr Hubert Szwankowski 

 

 

Nauczyciele religii:

mgr Renata Borzych

mgr Barbara Pawlak 

ks. Marek Bogusz

s. Magdalena Pokrzywińska 

 

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

mgr Lucyna Drążkowska

mgr Jolanta Kołyszko

mgr Urszula Michalik

mgr Iwona Martyniuk

mgr Aleksandra Redzimska

mgr Iwona Stanek

mgr Aleksandra Szczepańska

mgr Ilona Szulc

mgr Ewa Tyborska – Miętka

mgr Magdalena Lella

mgr Oliwia Teca

mgr Paulina Bała

mgr Daria Konkol

mgr Natalia Piontkowska

 

Nauczyciele bibliotekarze:

mgr Joanna Stoltman

mgr Tomasz Majorczyk 

mgr Monika Paczkowska 

Marta Januszewska

 

Pedagodzy:

mgr Grażyna Pietrzak

mgr Bartosz Kurkowski

mgr Monika Szopińska

 

Psycholog:

 mgr Katarzyna Lis

 

Logopedzi:

mgr Lucyna Skórczewska

mgr Renata Borzych

mgr Iwona Stanek

mgr Barbara Mankiewicz

 

Nauczyciele wychowawcy świetlicy:

mgr Dorota Czarnowska

mgr Jagoda Wenderska

mgr  Ewa Dorszyńska 

mgr Iwona Sakowska 

 

Nauczyciele Oddziałów przedszkolnych

mgr Emilia Kierska

mgr Agnieszka Kuczyńska

mgr Ewelina Bielińska

 

Nauczyciele wspomagający

mgr Magdalena Czarnowska

mgr Anna Dolina

mgr Lucyna Skórczewska

mgr Paulina Szank

Magdalena Kacprzak

mgr Magdalena Tyborska

mgr Bartosz Kurkowski

mgr Kamila Gemba

mgr Kamila Lemańczyk

Joanna Winiecka

mgr Paulina Zimorska

 

NA GÓRĘ