Aktualności

Zwrot podręczników do biblioteki szkolnej - klasy 1-7

Uczniowie klas 1 – 7 zobowiązani są oddać komplet podręczników do biblioteki szkolnej (s. 5) w wyznaczonych poniżej terminach:

Zwrot podręczników do biblioteki szkolnej - klasy 8.

  1.  Uczniowie  klas ósmych zobowiązani są  oddać wypożyczone podręczniki w dniach  wyznaczonych na egzaminy ósmoklasistów, tj. 16,  17 i 18 czerwca.

"LITERACKIE BINGO"

Witajcie! Z okazji Tygodnia Bibliotek przygotowałyśmy dla Was ciekawą grę dla całej rodziny - "Literackie bingo". Życzymy udanej zabawy!                                      Z pozdrowieniami

Joanna Stoltman i Marta Januszewska

"ZASMAKUJ W BIBLIOTECE".

Czy wiecie, że począwszy od dnia dzisiejszego, tj. 8 maja obchodzimy   XVII  już Ogólnopolski Tydzień Bibliotek?! Hasło tegorocznych obchodów brzmi: "Zasmakuj w bibliotece".  8 maja to również Dzień Bibliotekarza!                            Ojjjjj! Jak my...

Co czytać?; ciąg dalszy

Po kilkunastu dniach izolacji od świata, którą nie wszyscy znoszą dobrze, poszukajmy wsparcia w literaturze!

Codzienne czytanie sprzyja wszechstronnemu rozwojowi. Dla uspokojenia, dla rozwoju emocjonalnego oraz dla odbycia najwspanialszych podróży pozostając we własnych czterech...

Dla poszukiwaczy książek!!!

Drodzy Uczniowie i Rodzice! 

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z Was bardzo ciężko pracuje i próbuje się odnaleźć w tej  niełatwej dla wszystkich rzeczywistości.

Gdybyście chcieli odetchnąć i oderwać się od przygnębiających myśli zapraszamy do poszukania dla siebie darmowych...

DZIECI Z GRUPY ,,0’’ A NA ZAJĘCIACH W BIBLIOTECE

Dzieci z grupy 0 "A" brały udział w lekcji bibliotecznej. Młodzi czytelnicy zapoznali się z  ofertą szkolnej biblioteki i zasadami w niej panującymi. 

CZAS ANDRZEJKOWYCH ZABAW W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

29 listopada 2019 r. w bibliotece szkolnej zakończył się czas andrzejkowych zabaw. Począwszy od poniedziałku (25.11.2019) do piątku włącznie (29.11.2019) w Krainie Wróżb gościli uczniowie klas pierwszych: 1a, 1b, 1c, 1d oraz drugich: 2a, 2b, 2d. 

NA GÓRĘ