Aktualności

 


BAWIMY SIĘ I UCZYMY – oddziały przedszkolne w Szkole Podstawowej nr 1 w Chojnicach
Dzieci 5 – 6 letnie zapraszamy do naszych 10 – cio godzinnych oddziałów przedszkolnych.


 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ODDZIALE ,,0’’A

"Każda Babcia była małą dziewczynką

Każdy Dziadek biegał kiedyś za piłką

Chodzili do szkoły, potem dorastali

Mieli piękne marzenia, ciężko pracowali

Wychowali swoje dzieci...

A czas leci, leci, leci...

Dzisiaj na pociechę mają

Wnuki które Ich kochają".

Wnuki życzą...

MIKOŁAJKI W ,,0’’ A

Mikołajki w oddziale 0A odbyły się dnia 4 grudnia. Dzieci z uśmiechami na twarzach wyczekiwały Mikołaja, od którego otrzymały paczuszkę. W tym szczególnym dniu tworzyliśmy prace plastyczne i zjedliśmy wspólny posiłek - a to wszystko przy akompaniamencie świątecznej muzyki i...

Informacje dla Rodziców dzieci oddziałów przedszkolnych!

Szanowni Państwo!

Podręczniki dla dzieci z oddziałów przedszkolnych zamówione przez szkołę opłacą Państwo we wrześniu.

Wyprawkę, czyli kredki, farby, bloki, itp. zakupią wychowawcy grup przedszkolnych i rozliczą z Państwem podczas wspólnego spotkania.

Proszę tylko...

ZDALNE NAUCZANIE W ODDZIALE 0 "A"

Dzieci z zerówki nie próżnują i również biorą aktywny udział w zdalnym nauczaniu. Zapraszam do obejrzenia prezentacji, która pokazuje, jak pracują i bawią się zerówkowicze.
https://gopro.com/v/KR3nRbW12B73J

Od 6 maja otwarte oddziały przedszkolne

W dniu dzisiejszym rząd podjął decyzję o otwarciu od 6 maja żłobków, przedszkoli, oddziałów przedszkolnych. Stajemy przed kolejnymi wyzwaniami. Czekamy na dalsze rozporządzenia i zalecenia. Jednak wszystko na to wskazuje, że oddziały przedszkolne w naszej szkole zostaną otwarte....

ZABAWA W TEATR

Organizowanie teatru to doskonała forma oswajania lęku przed publicznymi występami, rozwijania kreatywności i twórczego myślenia. W rolę aktorów wcieliły się dzieci z grupy 0 "A". Teatralny dzień przyniósł wszystkim wiele radości.

Emilia Kierska

SPOTKANIE ZE SZTUKĄ W GRUPIE 0 „B”

Pierwszy tydzień marca w grupie 0 „B” był związany z pojęciem sztuki. W poniedziałek, dzieci uczestniczyły w spektaklu Piotruś i Wilk, który odbył się w Chojnickim Centrum Kultury. 

DZIEŃ PATRONA W ODDZIAŁACH "0"

Dzień Patrona to szczególny dzień dla całej społeczności szkolnej. Z tej okazji dzieci z grup zerowych zapoznały się z krótką historią życia i twórczości Juliana Rydzkowskiego oraz zwiedziły szkolną wystawę "Tworzę z pasją - rysuję, maluję, rzeźbię, konstruuję". 

NA GÓRĘ