Konkurs języka polskiego w roku szkolnym 2019/2020

WYKAZ OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO

 

 powiatu chojnickiego i człuchowskiego

 

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z JĘZYKA POLSKIEGO

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

w roku szkolnym 2019/2020

 

 

Zgodnie z Ramowym Regulaminem Wojewódzkich konkursów przedmiotowych
dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2019/2020
:

Z I stopnia (szkolnego) spośród uczestników każdego konkursu przechodzą
do II stopnia uczniowie, którzy otrzymali co najmniej 70% punktów możliwych
do uzyskania w eliminacjach szkolnych.”
(cz. VI. pkt 5).

 

Rejonowa Komisja Konkursowa po dokonaniu weryfikacji prac i sprawdzeniu zgodności protokołów eliminacji szkolnych z zasadami konkursu ogłasza listę uczestników zakwalifikowanych do II stopnia konkursu:

Lp.

Nazwisko i imiona

Nazwa i adres szkoły

  1.  

Boboń Zuzanna

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Polnicy

  1.  

Bukowska Dominika Hanna

Zespół Kształcenia i Wychowania Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Koczale

  1.  

Ciechanowski Marcelin

Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie

  1.  

Cieminska Kinga

Szkołą Podstawowa im. Księdza Kanonika Bolesława Śledzia
w Kosobudach

  1.  

Dorawa Wiktoria Maria

Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Wierzchowie - Dworcu

  1.  

Dziedzic Julia

Szkoła Podstawowa w Silnie

  1.  

Dziewiński Artur Mariusz

Zespół Kształcenia i Wychowania Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Koczale

  1.  

Felski Jakub Janusz

Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Wierzchowie - Dworcu

  1.  

Franckowski Mikołaj

Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie

  1.  

Gierszewska Nadia

Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. H. Derdowskiego w Chojnicach

  1.  

Gołuński Kamil Bartłomiej

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku

  1.  

Kacalak Estera

Szkoła Podstawowa w Swornegaciach

  1.  

Klonowska Kinga

Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Kłodawie

  1.  

Knuth Bogna

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku

  1.  

Knyba Aleksandra

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem

  1.  

Kosiarkiewicz Martyna

Szkoła Podstawowa w Starym Gronowie

  1.  

Kroplewska Wiktoria

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3
w Chojnicach

  1.  

Kukowska Aleksandra Monika

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku

  1.  

Lemańczyk Kornelia

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach

  1.  

Leszczynska Julia Lucyna

Szkoła Podstawowa im. Gen. Wł. Andersa w Rzeczenicy

  1.  

Majer Wiktoria Maria

Zespół Kształcenia i Wychowania Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Koczale

  1.  

Majoch Zofia

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Przyjaciół Ziemi w Człuchowie

  1.  

Matthes Jagoda

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3
w Chojnicach

  1.  

Miszewski Mikołaj Kacper

Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. H. Derdowskiego w Chojnicach

  1.  

Mysłek Dominika

Szkoła Podstawowa Sportowa
im. Polskich Olimpijczyków w Człuchowie

  1.  

Pażontka-Lipińska Aleksandra

Szkoła Podstawowa w Swornegaciach

  1.  

Piotrowska Julia Maria

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach

  1.  

Smaglińska Maja Aleksandra

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Przyjaciół Ziemi w Człuchowie

  1.  

SynakMilena

Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
im. J. Rydzkowskiego w Chojnicach

  1.  

Szajgin Alicja

Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie

  1.  

Szczygieł Judyta

Szkoła Podstawowa w Starym Gronowie

  1.  

Szymaniak Wiktoria

Szkoła Podstawowa w Stołcznie

  1.  

Świeboda Kamil

Szkoła Podstawowa im. Gen. Wł. Andersa w Rzeczenicy, Szkoła Filialna w Pieniężnicy

  1.  

Witoszka Ewa

Szkoła Podstawowa im. 18 Pułku Ułanów w Nowej Cerkwi

  1.  

Zdrenka Emilia

Szkoła Podstawowa w Starym Gronowie

  1.  

Zirra Agata Rozalia

Społeczna Szkoła Podstawowa „Akademia Sukcesu” w Czersku

 

 

ETAP REJONOWY – Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach, 6 grudnia 2019 roku, godzina 14:00.

Proszę o wcześniejsze przybycie (najpóźniej do godziny 13:40). Uczeń powinien mieć legitymację szkolną bądź inny dokument ze zdjęciem oraz odpowiednie przybory do pisania.

 

 

Marta Szczukowska

 

Przewodnicząca Rejonowej Komisji Konkursu Języka Polskiego

dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych

województwa pomorskiego w roku szkolnym 2019/2020

 

 

Chojnice, 07 listopada 2019 r.

 

NA GÓRĘ