2018/2019

,,MEWA’’

13 czerwca w auli szkoły odbył się spektakl teatralny pt. ,,Mewa’’ w wykonaniu koła teatralnego klasy IV e pod kier. p. Anny Buchwald.
(Fot. M. Leszczyński)

WYCIECZKA DO GDYNI

11 czerwca uczniowie klasy 2c i 2d wyruszyli na wycieczkę autokarową do Gdyni. Pierwszym punktem programu był rejs statkiem pirackim ,,Dragon” po Zatoce Gdańskiej.

I TURNIEJ ŁUCZNICZY

22 maja Kółko Łucznicze rozegrało swój pierwszy turniej. Zawodnicy rywalizowali w czterech dyscyplinach.

Bal klas VIII

Dnia 10 czerwca w restauracji ,,Gościniec’’ odbył się bal zakończeniowy klas VIII. Wszyscy bawili się znakomicie.

AKADEMIA EKSPERYMENTU w kl. 2b – chemia w kuchni

Wychowawczyni kl. 2 b p. Aleksandra  Szczepańska, jak co roku, zorganizowała dla swoich uczniów niecodzienne zajęcia.  W klasowym  laboratorium  mali chemicy odkrywali tajniki łączenia ze sobą składników i substancji dostępnych w domowej kuchni. 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

17 czerwca w auli szkoły odbyły się uroczyste zakończenia roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych prowadzonych przez p. Oliwię Teca i p. Natalię Piontkowską oraz p. Agnieszkę Kuczyńską. Licznie zgromadzonym rodzicom, dzieci zaprezentowały ciekawy program artystyczny.
(fot. M....

III Szkolny festyn rodzinny “Mama, tata i ja”

W dniu 14.06.2019 chojnicka ,,jedynka’’zorganizowała po raz trzeci festyn rodzinny “Mama, tata i ja”. W programie było wiele ciekawych atrakcji, między innymi: występy uczniów, rodziców i nauczycieli, pokaz pierwszej pomocy przygotowany przez straż pożarną z Chojnic, strzelanie...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

19 czerwca nastąpiło uroczyste podsumowanie i zakończenie roku szkolnego 2018/19. Uczniowie wraz z wychowawcami, nauczycielami oraz licznie przybyłymi rodzicami zgromadzili się w szkolnej auli.

NA GÓRĘ