#Zostań_w_domu – polecamy kino domowe

Bilety, przekąski, wreszcie świetne filmy familijne – z tym kojarzymy wyjścia do kina. Dlaczego więc nie zorganizować kina w domu? Podpowiadamy, jak wspólnie spędzić czas w kinie domowym.

Znowu bajki? A może zorganizujmy razem domowy seans. Te przygotowania zaangażuje całą rodzinę, a wspólny seans będzie ich zwieńczeniem. Każda osoba musi otrzymać rolę w tym kinie, by nasz seans był niezapomniany.

Po pierwsze musimy zadecydować, co będziemy oglądać. Najlepiej, żeby film był atrakcyjny dla wszystkich członków rodziny – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Pomyślcie jednak o poszerzaniu swoich horyzontów. Na naszej stronie polecamy filmy bogate w wartości wychowawcze i edukacyjne. Część filmów jest na pewno znana i lubiana, ale mamy nadzieję, że chociaż jedna nasza propozycja was zaskoczy.

Film mamy już wybrany? W takim razie pora go zareklamować, by wszyscy pojawili się na seansie. Plakaty i bilety dzieci mogą narysować samodzielnie, chociaż zamiast biletów warto przygotować zaproszenia dla każdego z domowników, aby pojawił się on na naszym seansie.

Kino nie może się odbyć bez przekąsek. Na seans najczęściej wybieramy popcorn, możemy przygotować go również w domu. Nie musimy jednak ograniczać się do niego – seans we własnym kinie ma tę przewagę, że możemy jeść wszystko, na co mamy ochotę, byle zdrowo!

Pora rozsiąść się wygodnie w fotelach i rozkoszować rodzinnym seansem ;-))