Strefa Rodzica, Strefa Ucznia

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie.

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji chciałabym zapewnić, że nadal pozostaję do dyspozycji Państwa oraz Waszych dzieci.

Można się ze mną kontaktować przez e-dziennik lub pod adresem mailowym grazynapietrzak@interia.plProszę zostawić wiadomość z numerem telefonu, na pewno oddzwonię.

Na czas nauczania zdalnego zmieniły się godziny pracy pedagoga i psychologa. Jesteśmy na terenie szkoły od poniedziałku do czwartku w godzinach 9.00 do 13.30, w piątek od 9.00 do 13.00.

Uczniowie, jeśli chcielibyście poradzić się w jakiejkolwiek trudnej dla Was sprawie,  porozmawiać lub uzyskać wyjaśnienie w sprawie wysłanych materiałów lub sposobu komunikacji z nauczycielem, również zapraszam do kontaktu.

Wykorzystajcie ten czas na samokształcenie, odrabiajcie systematycznie zadania, poczytajcie ciekawe książki. Starajcie się nie wychodzić z domu, abyśmy wszyscy zdrowi spotkali się jak najprędzej w szkole.

Szanowni Rodzice, życzę dużo zdrowia i optymizmu, prosząc jednocześnie o dopilnowanie nauki Waszych pociech.

Grażyna Pietrzak